Deze aanbieding is verkocht op vr, 6 jun om 6:19 PM.
Elatec TWN4 Legic NFC
Verkocht
Elatec TWN4 Legic NFC
EUR 30,00EUR 30,00
vr, 06 jun, 18:19vr, 06 jun, 18:19
Hebt u iets om te verkopen?

Elatec TWN4 Legic NFC

steve-austin2000
(342)
Geregistreerd als particuliere verkoper
Voorschriften voor consumentenbescherming die voortvloeien uit Europese consumentenwetgeving, zijn derhalve niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
EUR 30,00
Objectstaat:
Tweedehands
    Verzendkosten:
    EUR 2,00 bpost - livraison standard.
    Bevindt zich in: Juprelle, België
    Levering:
    Geschatte levering tussen vr, 15 aug en vr, 22 aug tot 94104
    Bij geschatte leveringsdatums - nieuw venster of tabblad wordt rekening gehouden met de verwerkingstijd van de verkoper, de postcode van de verzendlocatie, de postcode van de bestemming, en het moment van aanvaarding. Geschatte leveringsdatums zijn ook afhankelijk van de geselecteerde verzendservice en de ontvangst van de betalingbetaling ontvangen - nieuw venster of tabblad. De leveringstermijnen kunnen variëren, vooral gedurende piekperiodes.
    De verkoper verzendt binnen 1 dagen na ontvangst van de betaling.
    Retourbeleid:
    30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
    Betalingen:
         Diners Club

    Winkel met vertrouwen

    Geld-terug-garantie van eBay
    Ontvang het object dat u hebt besteld of krijg uw geld terug. Meer informatieGeld-terug-garantie van eBay - nieuw venster of tabblad
    De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
    eBay-objectnummer:116484728012

    Specificaties

    Objectstaat
    Tweedehands: Een object dat eerder al gebruikt werd. Het object kan tekens van slijtage vertonen ...
    Marque
    Elatec

    Objectbeschrijving van de verkoper

    Over deze verkoper

    steve-austin2000

    100% positieve feedback157 objecten verkocht

    Lid geworden op apr 2002
    Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.

    Feedback verkoper (100)

    Alle beoordelingen
    Positief
    Neutraal
    Negatief
      • 5***p (445)- Feedback gegeven door koper.
        Afgelopen 6 maanden
        Geverifieerde aankoop
        Vše v pořádku.
      Alle feedback weergeven