Afbeelding 1 van 9









Galerij
Afbeelding 1 van 9









Hebt u iets om te verkopen?
The New York Times 60-Minute Gourmet Cookbook Pierre Franey 1981 Paperback #H9
US $7,97
OngeveerEUR 6,85
of Beste voorstel
Was US $8,86 (10% korting)
Objectstaat:
“Book has stains on page edge,(see photo), interior pages clean.”
Goed
Een boek dat is gelezen, maar zich in goede staat bevindt. De kaft is zeer minimaal beschadigd (er zijn bijvoorbeeld slijtplekken), maar er zijn geen deukjes of scheuren. De harde kaft heeft mogelijk geen stofomslag meer. De boekband vertoont minimale slijtage. De meeste bladzijden zijn onbeschadigd. Er zijn weinig vouwen en scheuren en er is vrijwel geen tekst met potlood onderstreept of met een accentueerstift gemarkeerd. Er is niet in de kantlijn geschreven. Er ontbreken geen bladzijden. Bekijk de aanbieding van de verkoper voor de volledige details en een beschrijving van gebreken.
Uitverkoop eindigt over: 3d 19u
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
US $5,69 (ongeveer EUR 4,89) USPS Media MailTM.
Bevindt zich in: Running Springs, California, Verenigde Staten
Levering:
Geschatte levering tussen wo, 13 aug en vr, 15 aug tot 94104
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:116408789610
Specificaties
- Objectstaat
- Goed
- Opmerkingen van verkoper
- “Book has stains on page edge,(see photo), interior pages clean.”
- Book Title
- Sixty Minute Gourmet
- Signed
- No
- Ex Libris
- No
- Narrative Type
- Nonfiction
- Publisher
- Random House Publishing Group
- Original Language
- English
- Inscribed
- No
- Edition
- First Fawcett Columine Printing April 1981
- Vintage
- Yes
- Personalize
- No
- Publication Year
- 1981
- Format
- Trade Paperback
- Language
- English
- Personalized
- No
- Genre
- Cooking
- Topic
- Methods / Quick & Easy, General
- ISBN
- 9780449900451
Objectbeschrijving van de verkoper
Over deze verkoper
patrey1136
100% positieve feedback•13K objecten verkocht
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
Feedback verkoper (5.501)
- 1***5 (393)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopItem was new in the package. Shipped quickly. Thank you!
- 0***l (9003)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopNice item as described, prompt shipping, smooth transaction
- l***l (380)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopReal good looking pickup thank you