
Turbo Boost Converter Solenoid Valve For Ford Fiesta Focus -CM5G-9F490-AA
GBP 14,99GBP 14,99
wo, 21 mei, 17:28wo, 21 mei, 17:28
Afbeelding 1 van 3



Galerij
Afbeelding 1 van 3



Hebt u iets om te verkopen?
Turbo Boost Converter Solenoid Valve For Ford Fiesta Focus -CM5G-9F490-AA
GBP 14,99
OngeveerEUR 17,17
of Beste voorstel
Objectstaat:
Tweedehands
Een object dat eerder al gebruikt werd. Het object kan tekens van slijtage vertonen, maar werkt nog naar behoren. Dit object kan een showroommodel zijn of een object dat na een tijdje werd teruggebracht. Bekijk de aanbieding van de verkoper voor de volledige details en een beschrijving van de gebreken.
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
GBP 15,66 (ongeveer EUR 17,94) International Priority Shipping naar Verenigde Staten via eBay's Internationale verzending.
Bevindt zich in: Bayford , Verenigd Koninkrijk
Invoerkosten:
Gratis (bedrag wordt bevestigd bij Betalen)
Levering:
Geschatte levering tussen wo, 20 aug en vr, 29 aug tot 94104
Inclusief internationale tracking
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:405510484298
Specificaties
- Objectstaat
- Brand
- Ford
- Seller Warranty
- 30 Days
Objectbeschrijving van de verkoper
Over deze verkoper
district-contractors-ltd
100% positieve feedback•1,1K objecten verkocht
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
Feedback verkoper (347)
Dit object (1)
Alle objecten (347)
- 7***r (31)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen 6 maandenGeverifieerde aankoopPostage was quick, and very well packaged part as described in working order and fixed the fault 👍
- eBay automated feedback- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandOrder completed successfully—tracked and on time
- eBay automated feedback- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandOrder completed successfully—tracked and on time
- s***r (95)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopExcellent delivery and as described item in great condition Good value item