Deze aanbieding is verkocht op zo, 29 jun om 12:25 PM.
STEREO - Juli 2025 07/2025 - das Magazin für HIFI - NP 8€
Verkocht
STEREO - Juli 2025 07/2025 - das Magazin für HIFI - NP 8€
EUR 4,20EUR 4,20
zo, 29 jun, 12:25zo, 29 jun, 12:25
Hebt u iets om te verkopen?

STEREO - Juli 2025 07/2025 - das Magazin für HIFI - NP 8€

rs-artemis
(3231)
Geregistreerd als particuliere verkoper
Voorschriften voor consumentenbescherming die voortvloeien uit Europese consumentenwetgeving, zijn derhalve niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
EUR 4,20
Beste voorstel geaccepteerd
Dit object is aangeboden met de verkoopvorm Vaste prijs en met de optie Beste voorstel. De verkoper heeft een beste voorstel geaccepteerd.
of Beste voorstel
Objectstaat:
Vrijwel nieuw
    Verzendkosten:
    EUR 3,30 Economy Int'l Versand.
    Bevindt zich in: Stuttgart, Duitsland
    Levering:
    Geschatte levering tussen di, 12 aug en wo, 20 aug tot 94104
    De levertijd wordt geschat met onze eigen methode op basis van onder meer de nabijheid van de koper ten opzichte van de objectlocatie, de geselecteerde verzendservice, en de verzendgeschiedenis van de verkoper. De leveringstermijnen kunnen variëren, vooral gedurende piekperiodes.
    Retourbeleid:
    Geen retourzendingen geaccepteerd.
    Betalingen:
         Diners Club

    Winkel met vertrouwen

    Geld-terug-garantie van eBay
    Ontvang het object dat u hebt besteld of krijg uw geld terug. Meer informatieGeld-terug-garantie van eBay - nieuw venster of tabblad
    De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
    eBay-objectnummer:177218248070

    Specificaties

    Objectstaat
    Vrijwel nieuw: Een boek dat er als nieuw uitziet, maar al wel is gelezen. De kaft is niet zichtbaar ...
    Erscheinungsmonat
    Juli
    Genre
    Hifi
    Sprache
    Deutsch
    Ausgabejahr
    2025
    Zeitschriftentitel
    Stereo

    Objectbeschrijving van de verkoper

    Over deze verkoper

    rs-artemis

    100% positieve feedback

    Lid geworden op jan 2001
    Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.

    Feedback verkoper

    Nog geen feedback